Browsing Tag

harry styles

Хари Стајлс ги предизвикува родовите норми преку стилот на облекување: женската облека е…

Соло кариерата на Хари Стајлс доби уште едно признание: соло насловна на американскиот Вог. Пејачот на „Watermelon Sugar “ ја краси насловната страница на декемврискиот број на списанието, облечен во јакна и фустан на Гучи на фотографиите…